1 червня у Вижниці святкували Міжнародний день захисту дітей та День міста.
На центральній площі відбувся флешмоб “Ми з України” , демонстрація техніки Державної служби надзвичайних ситуацій України та багато іншого цікавого.
Біля Малого залу Вижницького кінотеатру відбулася мультпрограма, а у Будинку культури пройшов звітний концерт Мистецької школи.
Свято видалося дуже насиченим на події та подарувало незабутні враження усім присутнім.
Гості мали нагоду скуштувати різноманітні смаколики
Діти – це наше майбутнє, наш сенс життя і наше щастя! Бажаємо кожній дитині міцної сім’ї і всього необхідного для безтурботного детства.
Нехай дитячі посмішки висвітлюють нашу планету, і кожен із маленьких мешканців нашої землі буде здоровим і щасливим!










